قوانین

قوانین سایت یو پاپ آپ :

 

قوانین افرادی که کسب درآمد میکنند :

حداکثر یک پاپ آپ دیگر به جر پاپ آپ سایت یو پاپ آپ ، باید در سایت نمایش دهنده وجود داشته باشد ( در مجموع حداکثر دو پاپ آپ در سایت باید وجود داشته باشد )

محتوای وبگاه ها نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و اگر پس از مدتی وبگاهی فیلتر شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی یو پاپ آپ می تواند درآمد کاربر را واریز ننماید.

در صورت مشاهده کوچک ترین تقلب در سامانه تبلیغاتی یو پاپ آپ ( به هر نحوی ) ، مدیریت یو پاپ آپ اجازه بستن یا صفر کردن حساب کاربری فرد خاطی را دارد.

مسولین سایمانه تبلیغاتی و کسب درامد یو پاپ آپ هیچ گونه مسولیتی نسبت به شمارش تمام ورودی ها ندارند و ملاک درآمد پرداختی ، مقدار ورودی تایید شده در این سامانه می باشد.

سامانه تبلیغاتی یو پاپ آپ هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای سایت های تبلیغ کننده ندارد.

واریز درآمد کاربران در حالت عادی ممکن است تا 72 ساعت کاری زمان ببرد.

هر گونه تغییر در نحوه عملکرد کد پاپ آپ این سامانه به هر نحوی ( مشخص کردن کوکی و ... ) بدون هماهنگی با مدیریت سامانه خلاف قوانین این سامانه می باشد و مسولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد یو پاپ آپ می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیر فعال کرده و موجودی کاربر خاطی را پرداخت ننمایند.

قوانین افرادی که تبلیغ میدهند:

در صورتی که برای تبلیغات وبی که با قوانین سامانه تبلیغاتی یو پاپ آپ مغایرت دارد هزینه ای واریز شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی ایران پاپ می توانید از عودت وجه خودداری کند.

تعداد آی پی های ورودی به وبگاه های تبلیغ کننده ، لزوماً با تعداد اعتباری که خریداری می کنند برابر نخواهد بود و احتمالاً طبق آمارگیر موجود در وبگاه های تبلیغ کننده ، ورودی کمتری ارسال می شود.

ملاک میزان ورودی به وبگاه های تبلیغ دهنده ، شمارنده سایت یو پاپ آپ می باشد نه شماردنده های دیگر.

در صورت تغییر محتویات صفحه ای که در سایت یو پاپ آپ تبلیغ می شود ، به صورتی که محتوای جدید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا مورد تایید مسول سامانه تبلیغاتی یو پاپ آپ نباشد ، مسول سامانه تبلیغاتی یو پاپ آپ اجازه برداشتن تبلیغات مذبور را داشته و ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد .

پس از سفارش تبلیغ پاپ آپ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.

تبلیغات ممکن است به هر یک از روش های pop up ، pop under ، new tab و یا هر روش مشابهی نمایش داده شوند.

مسولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد یو پاپ آپ می توانند در هر زمانی به علت عدم رعایت قانون یا قوانین این سامانه توسط کاربری ، اقدامات لازم را انجام دهند و موظف نیستند قبل از هر اقدامی به کاربر خاطی اخطار دهند.

مدیریت سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد یو پاپ آپ اجازه تغییر قوانین سامانه را در هر زمانی دارد و کاربران موظف هستند برای آگاهی از قوانین جدید سامانه ، به همین صفحه باز گردند.

 

قوانین و ضوابط سایت :

1- سایت هایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف شرع می باشند پذیرفته نمی شوند.

2- سایت هایی که با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند پذیرفته نمی شوند.

3- سایت هایی که به نحوی به توهین قومیت ها و ملیت ها و زبان های مختلف مشغولند پذیرفته نمی شوند.

4- سایت هایی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند پذیرفته نخواهند شد.

5- سایت هایی که به فروش اجناس غیر مجاز میپردازند پذیرفته نخواهند شد.

6- هرگونه عملی که باعث افزایش بدون دلیل درآمد کاربران شود تخلف محسوب شده و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

7- هرگونه تغییر در کدهای سیستم که باعث تغییر در روند نمایش تبلیغات شود تخلف محسوب میشود.

8- مدیریت میتواند در هر زمان نسبت به تغییر، تصحیح و افزودن قوانین اقدام نماید.