پاپ آپ چیست

پاپ آپ چیست ؟

پاپ آپ پنجره های جدیدی هستند که در صورت کلیک کردن کاربر روی برخی سایت ها ( که کد پاپ آپ در آن سایت ها قرار گرفته است ) باز میشود که تبلیغات سایت های دیگری را شامل میشود.این سیستم در واقع به نوعی بازدید وب سایت ها را افزایش میدهد.
سایت هایی که این پنجره های تبلیغاتی روی آنها نمایش داده میشود به اصلاح نمایش دهنده گویند و از این راه کسب درآمد میکنند و سایر سایت ها که تبلیغات سایت شان را منتشر میکنند و برای این کار هزینه پرداخت میکنند را تبلیغ دهنده میگویند.در این سیستم با داشتن یک حساب هم میتوانید به عنوان نمایش دهنده و هم به عنوان تبلیغ دهنده فعالیت داشته باشید.

سیستم کسب درآمد یو پاپ آپ چیست؟

سیستم کسب درآمد یو پاپ آپ یک مرکز تبلیغاتی و کسب درآمد میباشد.که از این طریق هم میتوانید تبلیغات خود را در سایت های معتبر و پربازدید منتشر کنید و هم بستری برای نمایش تبلیغات دیگران فراهم کرده و از این طریق کسب درآمد نمایید.

چگونه از طریق پاپ آپ میتوانیم درآمد کسب کنیم؟

سیستم یو پاپ آپ بعد از اینکه مراحل ثبت نام را طی نمایید و عضویت خود را در سیستم تکمیل کنید به شما کدی ارائه میدهد که با قراردادن آن در وب سایت خود به ازای بازدیدکنندگان وب سایت تان کسب درآمد میکنید.و هم چنین میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی های سایت تان دارد (آی پی غیر تکراری ). هر چقدر میزان ورودی سایت خود را افزایش دهید به مراتب میتوانید درآمد بیشتری داشته باشید.

در سیستم یو پاپ آپ علاوه بر این روش شما میتوانید زیرمجموعه مخصوص به خود را داشته باشید و از این طریق نیز درآمد خود را افزایش دهید. بدین صورت که سامانه یو پاپ آپ را به دوستان خود معذفی نمایید تا از طریق لینک مخصوص به خودتان اقدام به ثبت نام وفعالیت نمایند که در این صورت درصدی از درآمد زیرمجموعه های شما به شما اختصاص داده و به حساب شما واریز میگردد.

هزینه بانک و هزینه موجودی چیست؟

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد : هزینه بانک و هزینه موجودی. یا میتوانید از موجودی حساب کاربری خود استفاده کنید که به آن هزینه موجودی میگویند و یا هم چنین از طریق واریز آنلاین و شارژ پنل اقدام به ثبت سفارش پاپ آپ نمایید که به آن هزینه بانک گویند.

درخواست واریز در سیستم یو پاپ آپ به چه صورت است؟

زمانی که موجودی حساب شما به حداقل مبلغ قابل برداشت رسید میتوانید از طریق پنل کاربری تان تسویه خود را ثبت نمایید. پشتیبانان ما در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر را به حساب بانکی تان واریز میکنند.

ارتباط با یوپاپ آپ به چه صورت است؟

از پنل کاربری خود میتوانید به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید و سوال خود را بپرسید یا از طریق آدرس ایمیل info@upopup.ir  با بخش مدیریت مکاتبه نمایید.