انواع تبلیغات در اینترنت

انواع تبلیغات در اینترنت

امروزه با گسترش وب سایت ها و دنیای اینترنت مدل جدیدی از تجارت شکل گرفته است.تمامی وب سایت ها میتوانند جایگاهی برای تبلیغات سایر وب سایت ها یا خدمات دیگر شرکت ها داشته باشند.

جذب بازدید کننده و ترافیک هدفمند برای وب سایت ها و وبلاگ ها یک مدیریت تخصصی میباشد.اگر به دنبال راهی برای تبلیغات در اینترنت هستید و اگر میخواهید سایت و محصولات تان را به همه معرفی کنید و اگر بودجه کافی برای این کار ندارید ما راه را به شما نشان خواهیم داد.

در دنیای امروز روش های بسیاری برای تبلیغات به خصوص تبلیغات اینترنتی موجود است که ما با توجه به بودجه شما و با توجه به میزان مورد نظر تان برای سرمایه گذاری بهترین روش ها را به شما معرفی میکنیم.

از جمله تبلیغات اینترنتی میتوان تبلیغات کلیکی , تبلیغات پاپ آپ , تبلیغات در گوگل و ... را نام برد که با توجه به میزان بودجه خود میتوانید در هر کدام از این بخش ها تبلیغات خود را آغاز کنید.

تبلیغات کلیکی

در تبلیغات کلیکی به ازای کلیک هایی که روی آگهی مورد نطر میشود مبلغ از حساب شما کسر شده و کاربر به سایت شما هدایت میشود.همانطور که متوجه شدید تنها با کلیک هزینه آگهی کسر میشود.

تبلیغات پاپ آپ

در تبلیغات پاپ آپ بدون اینکه کاربر کلیکی روی آگهی خاصی کند سایت یا صفحه تبلیغاتی شما باز میشود و بازخورد بسیار بالایی نسبت به سایر تبلیغات دارد.در این روش از تبلیغات هم رتبه الکسا هم رتبه گوگل سایت شما بهبود داده میشود و هم بازدیدکننده های بسیاری با خدمات شما آشنا میشوند.

تبلیغات در گوگل

این نوع تبلیغات حرفه ای تر از روش های فوق است.اگر روی سایت شما سئو و بهینه سازی انجام نشده است و یا در مراحل این کار هستید و یا حتی برای اینکه از دیگران متمایز باشید و می خواهید در صفحه اول گوگل بدرخشید میتوانید از تبلیغات گوگل برای به نمایش گذاشتن سایت تان استفاده کنید.

این تبلیغات بدین صورت انجام میشود که شما تعدادی کلمات را مشخص میکنید و با تنظیمات مورد نظر خودتان تبلیغات را مدیریت میکنید و به دیگران معرفی میکنید.مثلا برای تبلیغات سایت تان بودجه روزانه تعریف کنید.و زمانی که به آن مبلغ رسید به طور خودکار تبلیغات قطع گردد.

در تمامی تبلیغات روشی که برای گرفتن بازده بالا پیشنهاد میشود ادامه روند تبلیغات است.این نکته را بخاطر بسپارید که خیلی از مشتریانی که یک بار از سایت شما بازدید کرده اند ممکن است دیگر بازنگردند پس باید بارها و بارها سایت تان را در دنیای اینترنت دیده و از فعالیت تان آگاه شوند تا امکان بازگشت مجددشان فراهم شود.

راه های بسیار دیگری برای تبلیغات وجود دارد که انشالله در پست های بعدی یو پاپ آپ به بررسی و توضیح بیشتر آنها می پردازیم.