کسب درآمد از طریق پاپ آپ

نحوه ثبت نام برای تبلیغات و نحوه کسب درآمد از طریق پاپ آپ

برای شروع کار لازم است ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید. و آدرس سایت خود را وارد کنید.با وارد کردن اطلاعات خواسته شده فرآیند ثبت نام شما در یو پاپ آپ تکمیل میشود.برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.پنل کاربری بسیار راحتی برای شما کاربران فراهم شده که بتوانید به راحتی تمام مراحل را تکمیل نمایید و شروع به کسب در آمد از یو پاپ آپ کنید !

دقت فرمایید که نام اکانت یو پاپ آپ شما با نام صاحب حساب بانکی باید یکی باشد. در غیر این صورت کاربر به عنوان متخلف شناخته خواهد شد.

وبمستر هایی که برای کسب درآمد و به عنوان نمایش دهنده تبلیغات پاپ آپ در سامانه یوپاپ آپ ثبت نام میکنند میتوانند پس از تکمیل مراحل ثبت نام و با ورود به سامانه از منوی مدیریت وب سایت ها مدیریت دقیقی روی سایت های خود داشته باشند و در صورت لزوم سایتی را به لیست اضافه یا  سایتی را از آن حذف نمایند.وضعیت فعال یا غیرفعال بودن وب سایت ها در این قسمت قابل مشاهده میباشد.کاربران میتوانند کد مربوط به پاپ آپ سایت خود را دریافت نموده در قالب سایت خود قرار داده و کسب درآمد خود را آغاز نمایید! توجه نمایید که این کد ها فقط در سایت هایی عمل میکند که در سامانه یو پاپ آپ ثبت شده باشد.

در صورتی که شما نیاز به تبلیغات پاپ آپ برای سایت خود دارید و به عنوان تبلیغ دهنده پاپ آپ میخواهید فعالیت کنید میتوانید با شارژ پنل کاربری تان خدمات مورد نظر را انتخاب نمایید.برای شارژ حساب کاربری باید یا از طریق هزینه موجودی یا به وسیله هزینه بانک حساب خود را شارژ نمایید و تعداد پاپ آپ مورد نیاز خود را مشخص نمایید.این کار از قسمت سفارش تبلیغ جدید انجام میشود.سایت شما در سایت های پربازدید دیگر نمایش داده میشود و بازدیدکنندگان سایت های نمایش دهنده به سایت شما هدایت خواهند شد!

کسب درآمد مادام العمر!

در سلمانه یو پاپ آپ گزینه ای برای زیرمجموعه گیری موجود است.به این ترتیب که شما میتوانید با داشتن یک زیرمجموعه ای از افراد که نیازمند تبلیغات برای سایت خود هستند از درآمد آنها , کسب درآمد کنید! برای شروع کافی است از منوی سمت راست روی جذب زیرمجموعه کلیک نمایید و از لینک زیرمجموعه گیری اختصاصی خود اقدام به عضوگیری کنید و معادل %5 از درآمد زیرمجموعه های شما به حساب شما اضافه خواهد شد.و از این طریق شما بدون هیچ هزینه ای و تنها با جذب زیرمجموعه میتوانید کسب درآمد کنید.